Централізація та компактність

Мережеві рішення для малого бізнесу й домашніх офісів  
Професійні мережі SOHO все частіше використовуються в домашніх офісах і малому бізнесі

У наш час усе більше людей працюють із дому, а тому потребують швидкої та безпечної роботи мережі.

Центральний мережевий вузол обробляє з'єднання й забезпечує безпечний зв’язок між пристроями та Інтернетом незалежно від формату проектування домашньої мережі або розміру офісу.
Стабільний сигнал бездротової локальної мережі по всій площі

Стабільний сигнал бездротової локальної мережі по всій площі

Прямий доступ до периферійних пристроїв

Прямий доступ до периферійних пристроїв

Компактний 10-дюймовий формат

Компактний 10-дюймовий формат

Централізованість

Централізованість

Захист від втрати даних у разі відключення електроенергії

Захист від втрати даних у разі відключення електроенергії

Передавання даних і живлення через PoE

Передавання даних і живлення через PoE

Правильне доповнення для спільних офісів, а також малих і середніх компаній

Щоб ви могли зручно інтегрувати кілька робочих станцій у мережу, не втрачаючи при цьому доступу до огляду вашої ІТ-інфраструктури, ми розробили 10-дюймову мережеву шафу DIGITUS® Доповнивши її 10-дюймовими комутаторами Gigabit Ethernet, ви отримаєте ідеальне рішення для невеликої мережі з високою швидкістю передавання даних до 2000 Мбіт і контролем пропускної здатності на кожному порту. Вони представлені з 8 (DN-80114) і 16 портами (DN-80115) для найрізноманітніших потреб. Система ДБЖ забезпечує надійний захист від втрати даних і падіння напруги в офісі або вдома. В асортименті DIGITUS® представлено чотири системи для безпечного вимкнення серверів або ПК під час збоїв в електромережі.
КОМУТАТОРИ
Наші мережеві комутатори для 10-дюймових шаф ідеально підходять для мереж малого та середнього розмірів. 10-дюймові комутатори DIGITUS® із 8 (DN-80114) або 16 портами (DN-80115) мають роз’єми RJ45 з автоматичним узгодженням. 10-дюймовий комутатор Gigabit Ethernet PoE з 8 портами (DN-95317) також можна встановити в 10-дюймову мережеву шафу та підключити до неї робочі станції до 1000 Мбіт.

Якщо немає мережевої шафи, робочі станції можна підключити до настільних комутаторів. Настільний комутатор DIGITUS® Gigabit має 5 (DN-80063) або 8 (DN-80064) портів. Комутатори – це простий, швидкий і економічний спосіб підключення невеликих мережевих груп. 


Компоненти в компактному 10-дюймовому форм-факторі є основою для функціональних і гнучких рішень у галузі мережевих технологій SOHO. У зв’язку зі зростаючим попитом на технологію «розумний дім» і широкосмуговий доступ до Інтернету у сучасних будівлях, на ринку з’являється все більше мережевих компонентів. Вони повинні бути встановлені та централізовано об’єднані в межах будинку, офісу або квартири. 10-дюймова технологія дає можливість реалізовувати професійні мережеві рішення навіть в умовах обмеженого простору. Таке обладнання може бути легко встановлене в невеликих кутах і нішах або в приміщеннях електричного розподілу. DIGITUS® пропонує узгоджені системні компоненти, які відповідають усім вимогам сучасних мережевих технологій.
Якщо у вашій мережі використовується велика кількість мережевих кінцевих пристроїв, як-от сервери, комп'ютери, дисплеї, принтери, маршрутизатори, системи NAS і навіть розумні телевізори та ігрові приставки, ці пристрої повинні бути підключені один до одного через Ethernet-комутатор. Загалом Ethernet-комутатори відрізняються за кількістю портів і максимальною пропускною спроможністю даних. Також є різниця між швидким Ethernet зі 100 Мбіт/с та Gigabit Ethernet із 1000 Мбіт/с (1 Гбіт/с). Якщо ви хочете керувати пристроями у вашій мережі, які не можуть бути забезпечені живленням у місці їх використання або мало споживають (наприклад, точки доступу або IP-камери), рекомендується використовувати комутатор із підтримкою PoE (Power over Ethernet).
Якщо ви хочете керувати пристроями у вашій мережі, які не можуть бути забезпечені живленням у місці їх використання або мало споживають (наприклад, точки доступу або IP-камери), рекомендується використовувати комутатор із підтримкою PoE (Power over Ethernet). Цей спеціальний тип комутатора забезпечує PoE-сумісні мережеві пристрої необхідним робочим струмом. Завдяки технології PoE додаткове підключення кінцевого пристрою до електромережі не потрібне. 


Контакти
Офіс
вул. Марка Вовчка, 18А (центральний вхід із боку вул. Вербової) Київ, 04073, Україна
Телефон та факс

Тел.: (44) 230 34 74; (44) 390 55 10

Факс: (44) 230 34 94